TEGEVUSKAVA II POOLAASTA 2023-2024
JAANUAR | ÜRITUS | AEG | OSALEB |
1 – 5 JAANUAR | UISUTAMINE | 3 JAANUAR KELL 9:00 | MK, ML |
8 – 12 JAANUAR | UISUTAMINE | 8 JAANUAR KELL 9:00 | MK, ML |
KOKANDUS – MUFFINID | 9 JAANUAR KELL 10:00 | MK, ML, LN | |
15 – 19 JAANUAR | UISUTAMINE | 15 JAANUAR KELL 9:00 | MK, ML |
22 – 26 JAANUAR | UISUTAMINE | 22 JAANUAR KELL 9:00 | MK, ML |
29 JAANUAR – 2 VEEBRUAR | TALLINNA LASTETEATER LEPATRIINU – ETENDUS “KASS KES KÕNDIS OMAPEAD” | 29 JAANUAR KELL 10:00 | MK, ML, LN |
OMAMOODI OLÜMPIA | 30 JAANUAR KELL 10:00 | MK, ML, LN | |
VEEBRUAR | ÜRITUS | AEG | OSALEB |
5 – 9 VEEBRUAR | PUUTÖÖ ARGOGA | 5 VEEBRUAR KELL 09:30 | MK, ML, LN |
12 – 16 VEEBRUAR | KOKANDUS – VASTLAKUKLITE KÜPSETAMINE | 13 VEEBRUAR KELL 10:00 | MK, ML, LN |
VABAÕHUMUUSEUM -VASTLAD | 14 VEEBRUAR KELL 10:00 | MK, ML | |
19 – 23 VEEBRUAR | RIIGIKOGU KÜLASTUS | 20 VEEBRUAR KELL 11:00 | MK |
VABARIIGI AASTAPÄEVA HOMMIK | 22 VEEBRUAR KELL 10:00 | MK, ML, LN | |
26 VEEBRUAR – 1 MÄRTS | KOKANDUS – PASTA | 27 VEEBRUAR KELL 10:00 | MK, ML, LN |
MÄRTS | ÜRITUS | AEG | OSALEB |
4 – 8 MÄRTS | PUUTÖÖ ARGOGA | 4 MÄRTS KELL 9:30 | MK, ML |
11 – 15 MÄRTS | “TULEST TARGEM” KOOLITUS | 11 MÄRTS KELL 11:00 | MK, ML |
PEETER I MAJA – “VANA PALEE SALADUSED” | 12 MÄRTS KELL 10:00 | MK, ML | |
EMAKEELEPÄEVA TÄHISTAMINE – KEELEMÄNGUD KAIAGA | 14 MÄRTS KELL 10:00 | MK, ML, LN | |
18 – 22 MÄRTS | EESTI LASTEKIRJANDUSE KESKUS – “NUKITSAGA SÕBRAKS” | 19 MÄRTS KELL 10:00 | MK, ML |
25 – 29 MÄRTS | MUNADEPÜHADE HOMMIK | 27 MÄRTS KELL 10:00 | MK, ML, LN |
APRILL | ÜRITUS | AEG | OSALEB |
1 – 5 APRILL | MUUSIKAHOMMIK – KÜLAS DJ OOKEAN | 2 APRILL KELL 10:00 | MK, ML, LN |
8 – 12 APRILL | EESTI TERVISEMUUSEUM – KAISUKARUHAIGLA | 9 APRILL KELL 10:00 | MK, ML |
15 – 19 APRILL | TULETÕRJEMUUSEUM | 16 APRILL KELL 10:00 | MK, ML |
22 – 26 APRILL | EESTI LOODUSMUUSEUM – PUTUKAD | 23 APRILL KELL 11:15 | MK, ML |
RAHVUSOOPER ESTONIA – PILLIÕPPE TUND | 24 APRILL KELL 11:00 | MK | |
29 APRILL – 3 MAI | VOLBRIPIDU | 30 APRILL KELL 15:30 | MK, ML, LN |
MAI | ÜRITUS | AEG | OSALEB |
6 – 10 MAI | EMADEPÄEVA PIDU | 10 MAI KELL 17:00 | MK, ML, LN |
13 – 17 MAI | LA MUU KOHVIKU KÜLASTUS | 14 MAI KELL 10:00 | MK, ML |
20 – 24 MAI | TABASALU LOODUSPARK | 21 MAI KELL 9:00 | MK, ML |
27 – 31 MAI | TARTU LENNUNDUSMUUSEUM | 30 MAI KELL 9:00 | MK |
JUUNI | ÜRITUS | AEG | OSALEB |
3 – 7 JUUNI | SUVEALGUSE PIDU – JÄÄTISEPIDU | 7 JUUNI KELL 15:30 | MK, ML, LN |
10 – 14 JUUNI | KOOLIMINEJATE LÕPUPIDU | 14 JUUNI KELL 17:00 | MK |
17 – 21 JUUNI | |||
24 – 28 JUUNI | |||
MK – Merekarbikeste rühm
ML – Merelaste rühm
LN – Lõvinupsude rühm