laine

TEGEVUSKAVA 2019-2020 II poolaasta

JAANUAR ÜRITUS AEG OSALEB
6-10 JAANUAR KEELTEKOHVIK – SAKSA KEEL 8 JAANUAR KELL 10:00 MK, ML, LN
13-17 JAANUAR TEATRI- JA MUUSIKAMUUSEUM – “RONGISÕIT” 14 JAANUAR KELL 10:00 MK, ML
LASTEJOOGA 16 JAANUAR KELL 9:30-11:30 MK, ML, LN
UUE-AASTA LUMELAAT 17 JAANUAR KELL 16:00 MK, ML, LN
ARENGUVESTLUSED KOOLIMINEJATELE 13 -17 JAANUAR MK
20-24 JAANUAR FOTOGRAFISKA – NÄITUS “MERELEIUD” 20 JAANUAR KELL 9:00 MK, ML
RAHVUSVAHELINE KALLISTAMISPÄEVA HOMMIK 21 JAANUAR KELL 10.00 MK, ML, LN
PUUTÖÖ – MUUSIKAINSTRUMENT 23 JAANUAR KELL 10-17 MK, ML
LASTEJOOGA 23 JAANUAR KELL 9:30-11:30 MK, ML, LN
27-31 JAANUAR “IDEEKIRJUTAJA AMETI TUTVUSTUS” BIRGIT MONES 28 JAANUAR KELL 9:30 MK, ML, LN
PUUTÖÖ- MUUSIKAINSTRUMENT 30 JAANUAR KELL 10-17 MK, ML
LASTEJOOGA 30 JAANUAR KELL 9:30-11:30 MK, ML, LN
VEEBRUAR ÜRITUS AEG OSALEB
3-7 VEEBRUAR LASTETEATER LASTEAIAS – “PÄTUKE” 4 VEEBRUAR KELL 10:00 MK, ML, LN
LASTEJOOGA 6 VEEBRUAR KELL 9:30-11:30 MK, ML, LN
PUUTÖÖ – MUUSIKAINSTRUMENT 6 VEEBRUAR KELL 13:00-17:00 MK, ML
10-14 VEEBRUAR LASTEJOOGA 13 VEEBRUAR KELL 9:30-11:30 MK, ML, LN
PUUTÖÖ – MUUSIKAINSTRUMENT 13 VEEBRUAR KELL 13:00-17:00 MK, ML
SÕBRAPÄEVA HOMMIK 14 VEEBRUAR KELL 10:00 MK, ML, LN
17-21 VEEBRUAR LASTEJOOGA 20 VEEBRUAR KELL 9:30-11:30 MK, ML, LN
PUUTÖÖ – MUUSIKAINSTRUMENT 20 VEEBRUAR KELL 13:00-17:00 MK, ML
VASTLAPÄEV – UISUTAMINE ŠKODA JÄÄHALL 21 VEEBRUAR KELL 09:00 MK, ML
24 – 28 VEEBRUAR KEELTEKOHVIK – MIS ON PUDIKEEL? 26 VEEBRUAR KELL 10:00 MK, ML, LN
HELIOSE HALL – KUNSTINÄITUS “MONET2KLIMP” KLASSIKALISE MUUSIKA SAATEL 27 VEEBRUAR KELL 12:00 MK
UISUTAMINE ŠKODA JÄÄHALL 28 VEEBRUAR KELL 09:00 MK, ML
MÄRTS ÜRITUS AEG OSALEB
2-6 MÄRTS UISUTAMINE ŠKODA JÄÄHALL 4 MÄRTS KELL 09:00 MK, ML
LASTEJOOGA 5 MÄRTS KELL 9:30-11:30 MK, ML, LN
ÕPPEPROJEKT „ ANNA ÕNG“ 6 MÄRTS KELL 13:00-17:00 MK, ML, LN
9-13 MÄRST UISUTAMINE ŠKODA JÄÄHALL 11 MÄRTS KELL 10:00 MK, ML, LN
EMAKEELEKOHVIK 12 MÄRTS KELL 10:00 MK, ML, LN
ÕPPEPROJEKT „ ANNA ÕNG“ 12 MÄRTS KELL 13:00-17:00 MK, ML
16-20 MÄRTS ADAMSON-ERICU MUUSEUM – “TOONIMEISTRID” 18 MÄRTS KELL 10:00 MK, ML
LASTEJOOGA 19 MÄRTS KELL 9:03-11:30 MK, ML, LN
ÕPPEPROJEKT „ ANNA ÕNG“ 19 MÄRTS KELL 13:00-17:00 MK, ML
23-27 MÄRTS ÕISMÄE RAAMATUKOGU – KOMBED 25 MÄRTS KELL 10:00 MK, ML
LASTEJOOGA 26 MÄRTS KELL 9:30-11:30 MK, ML, LN
ÕPPEPROJEKT „ ANNA ÕNG“ 26 MÄRTS KELL 13:00-17:00 MK, ML
30 MÄRTS – 3 APRILL ÕPETAJATE TEATER 1 APRILL KELL 10:00 MK, ML, LN
LASTEJOOGA 2 APRILL KELL 9:30-11:30 MK, ML, LN
ÕPPEPROJEKT „ ANNA ÕNG“ 2 APRILL KELL 13:00-17:00 MK, ML
LIHAVÕTTE JÄNKSI MEISTRITOAD 2 APRILL KELL 10:00 MK, ML, LN
APRILL ÜRITUS AEG OSALEB
6-10 APRILL MAAILMA TERVISEPÄEVA HOMMIK 7 APRILL KELL 10:00 MK, ML, LN
TALLINNA VESI – VEETUND 8 APRILL KELL 10.00 MK, ML, LN
LASTEJOOGA 9 APRILL KELL 9:30-11:30 MK, ML, LN
LIHAVÕTTE JÄNKSI MEISTRITOAD 9 APRILL KELL 10:00 MK, ML, LN
13-17 APRILL KALASADAMA KÜLASTUS 16 APRILL KELL 13:00-17:00 MK, ML
ARENGUVESTLUSED 13-17 APRILL ML
20-24 APRILL KEELTEKOHVIK – HISPAANIA KEEL 21 APRILL KELL 10:00 MK, ML
ARENGUVESTLUSED 20-24 APRILL LN
SÜDAMEPÄEVA HOMMIK 23 APRILL KELL 10:00 MK, ML, LN
27 APRILL-1 MAI RAHVUSVAHELINE TANTSUPÄEV 29 APRILL KELL 10:00 MK, ML
LASTEJOOGA 30 APRILL KELL 9:30-11:30 MK, ML, LN
NÕIDADE PIDU – PIKNIK 30 APRILL KELL 15:00 MK, ML, LN
MAI ÜRITUS AEG OSALEB
4-8 MAI EMADEPÄEVA PIDU 7 MAI KELL 17:00 MK, ML, LN
11-15 MAI KEHALISE AKTIIVSUSE PÄEVA HOMMIK 11 MAI KELL 10:00 MK, ML, LN
TABASALU LOODUSPARK – PUUD 13 MAI KELL 09:00 MK, ML
LASTEJOOGA 14 MAI KELL 9:30-11:30 MK, ML, LN
PUUTÖÖ ÕUEALAL 14 MAI KELL 13:00-17:00 MK, ML
LILLELAAT 15 MAI KELL 16:00 MK, ML, LN
18-22 MAI LOOMAAIA KÜLASTUS 20 MAI KELL 10:00 MK, ML, LN
LASTEJOOGA 21 MAI KELL 9:30-11:30 MK, ML, LN
PUUTÖÖ ÕUEALAL 21 MAI KELL 13:00-17:00 MK, ML
TEEME ÄRA – ÕUEALA NELJAPÄEVAK (koostöös lastevanematega) 21 MAI KELL 15:00 MK, ML, LN
25-29 MAI KADRIORU PARK – FOTOJAHT 27 MAI KELL 10:00 MK, ML
PUUTÖÖ ÕUEALAL 28 MAI KELL 13:00-17:00 MK, ML
NAADIHOMMIK (kevadised taimed ja toidud) 28 MAI KELL 10:00 MK, ML, LN
JUUNI ÜRITUS AEG OSALEB
1-5 JUUNI LASTEKAITSEPÄEVA HOMMIKUPIDU 1 JUUNI KELL 10.00 MK, ML, LN
KOHVIKUPÄEV VANALINNAS 2 JUUNI KELL 9.00 MK
8 – 12 JUUNI KEELTEKOHVIK – PRANTSUSE KEEL 9 JUUNI KELL 10:00 MK, ML
KUNSTIOKSJON VANALINNAS „KUNSTI GEOMEETRIA“ 11 JUUNI KELL 16:00 MK
15-19 JUUNI VILISTLASPÄEVA HOMMIK 16 JUUNI KELL 10:00 MK
LÕPUPIDU „ME LENDAME“ 18 JUUNI KELL 17:00 MK
22 -26 JUUNI LÕPETAJATE PIDžAAMAPIDU 22 JUUNI KELL 19:00 MK, ML

MK – Merekarbikeste rühm

LN – Lõvinupsude rühm

ML – Merelaste rühm

Menüü