laine
LÕVINUPSUD PÄEVAKAVA

9:00 Lasteaeda saabumine
9:15 Hommikusöök
9:30 Õppetegevuste algus
11:00 Vahepala
11:15 Mäng õues
12:00 Lõunasöök
13:15 Vaikne tund
15:00 Äratus, individuaalsed tegevused
15:30 Oode
16:00-17:00 Mäng õues/toas, kojuminek

NB! Sõimelaps võib tulla lasteaeda varasemalt ja  lahkuda hiljem, kuid siis viibib ta valverühmas.

Hommikune valverühm 8.00 – 9.00

Õhtune valverühma 17.00 – 18.00

TUNNIPLAAN

Esmaspäev
Keel ja kõne
Mina ja Keskkond
Kunst
Liikumine
Pilliõpetus (vanemad)
Noodi- ja rütmiõpetus (vanemad)

Teisipäev
Lugemine ja kirjutamine
Matemaatika
Muusika
Pilliõpetus (nooremad)
Noodi- ja rütmiõpetus (nooremad)

Kolmapäev
Keel ja kõne
Mina ja Keskkond
Kunst
Muusika
Pilliõpetus (nooremad)

Neljapäev
Lugemine ja kirjutamine
Mina ja keskkond
Matemaatika
Liikumine
Pilliõpetus (vanemad)

Reede
Nädalateemade kinnistamine
Kunstitööde lõpetamine
Rattapäev (kevad, suvi, sügis)

MERELASTE PÄEVAKAVA

8:00 – 9:00 Lasteaia valverühma saabumine
9:00 – 9:30  Hommikusöök
9:30 – 10:00 Hommikuring
10:00 – 11:00 Õppetegevused gruppides, mäng
11:00 – 11:15 Vahepala
11:15 – 12:15 Mäng õues
12:15 – 12.45 Lõunasöök
12:45 – 15:00 Vaikne tund
15:00 – 15:45 Individuaaltegevused, mäng
15:45 – 16:15 Oode
16:15 – 17.00 Mäng õues, ringide tegevused
17:00 – 18:00 Mäng toas või õues valverühmas, kojuminek

TUNNIPLAAN

Esmaspäev
Keel ja kõne
Mina ja keskkond
Kunst

Teisipäev
Keel ja kõne /Lugemine ja kirjutamine
Liikumine
Matemaatika

Kolmapäev
Keel ja kõne
Mina ja keskkond
Kunst

Neljapäev
Keel ja kõne/Lugemine ja kirjutamine
Mina ja keskkond
Matemaatika

Reede
Nädalateemade kinnistamine
Tööde lõpetamine
Rattasõit

MEREKARBIKESTE PÄEVAKAVA

8:00 – 9:00 Lasteaia valverühma saabumine
9:00 – 9:30  Hommikusöök
9:30 – 10:00 Hommikuring, algavad individuaalsed õppetegevused
10:00 – 11:30 Õppetegevused gruppides, mäng
11:30 – 11:45 Vahepala
11:45 – 12:45 Mäng õues
12:45 – 13.15 Lõunasöök
13:15 – 14:00 Puhkeaeg
14:00 – 15:45 Õppetegevuse gruppides, mäng
15:45 – 16:15 Oode
16:15 – 17.00 Mäng õues, individuaalsed õppetegevused ja ringide tegevused
17:00 – 18:00 Mäng toas või õues valverühmas, kojuminek

NB! Jälgida individuaalsete tegevuste graafikut!

TUNNIPLAAN

Esmaspäev
Keel ja kõne/Kuulamine ja kõnelemine
Matemaatika
Mina ja keskkond
Loodus

Teisipäev
Keel ja kõne/Lugemine ja kirjutamine
Matemaatika
Mina ja keskkond

Kolmapäev
Keel ja kõne/Kuulamine ja kõnelemine
Mina ja keskkond
Kunst
Liikumine

Neljapäev
Keel ja kõne/Lugemine ja kirjutamine
Matemaatika
Mina ja keskkond
Loodus

Reede
Keel ja kõne/Kuulamine ja kõnelemine
Matemaatika
Mina ja keskkond
Kunst/Tööde lõpetamine

LÕVINUPSUD
LÕVINUPSUD PÄEVAKAVA

9:00 Lasteaeda saabumine
9:15 Hommikusöök
9:30 Õppetegevuste algus
11:00 Vahepala
11:15 Mäng õues
12:00 Lõunasöök
13:15 Vaikne tund
15:00 Äratus, individuaalsed tegevused
15:30 Oode
16:00-17:00 Mäng õues/toas, kojuminek

NB! Sõimelaps võib tulla lasteaeda varasemalt ja  lahkuda hiljem, kuid siis viibib ta valverühmas.

Hommikune valverühm 8.00 – 9.00

Õhtune valverühma 17.00 – 18.00

TUNNIPLAAN

Esmaspäev
Keel ja kõne
Mina ja Keskkond
Kunst
Liikumine
Pilliõpetus (vanemad)
Noodi- ja rütmiõpetus (vanemad)

Teisipäev
Lugemine ja kirjutamine
Matemaatika
Muusika
Pilliõpetus (nooremad)
Noodi- ja rütmiõpetus (nooremad)

Kolmapäev
Keel ja kõne
Mina ja Keskkond
Kunst
Muusika
Pilliõpetus (nooremad)

Neljapäev
Lugemine ja kirjutamine
Mina ja keskkond
Matemaatika
Liikumine
Pilliõpetus (vanemad)

Reede
Nädalateemade kinnistamine
Kunstitööde lõpetamine
Rattapäev (kevad, suvi, sügis)

MERELAPSED
MERELASTE PÄEVAKAVA

8:00 – 9:00 Lasteaia valverühma saabumine
9:00 – 9:30  Hommikusöök
9:30 – 10:00 Hommikuring
10:00 – 11:00 Õppetegevused gruppides, mäng
11:00 – 11:15 Vahepala
11:15 – 12:15 Mäng õues
12:15 – 12.45 Lõunasöök
12:45 – 15:00 Vaikne tund
15:00 – 15:45 Individuaaltegevused, mäng
15:45 – 16:15 Oode
16:15 – 17.00 Mäng õues, ringide tegevused
17:00 – 18:00 Mäng toas või õues valverühmas, kojuminek

TUNNIPLAAN

Esmaspäev
Keel ja kõne
Mina ja keskkond
Kunst

Teisipäev
Keel ja kõne /Lugemine ja kirjutamine
Liikumine
Matemaatika

Kolmapäev
Keel ja kõne
Mina ja keskkond
Kunst

Neljapäev
Keel ja kõne/Lugemine ja kirjutamine
Mina ja keskkond
Matemaatika

Reede
Nädalateemade kinnistamine
Tööde lõpetamine
Rattasõit

MEREKARBIKESED
MEREKARBIKESTE PÄEVAKAVA

8:00 – 9:00 Lasteaia valverühma saabumine
9:00 – 9:30  Hommikusöök
9:30 – 10:00 Hommikuring, algavad individuaalsed õppetegevused
10:00 – 11:30 Õppetegevused gruppides, mäng
11:30 – 11:45 Vahepala
11:45 – 12:45 Mäng õues
12:45 – 13.15 Lõunasöök
13:15 – 14:00 Puhkeaeg
14:00 – 15:45 Õppetegevuse gruppides, mäng
15:45 – 16:15 Oode
16:15 – 17.00 Mäng õues, individuaalsed õppetegevused ja ringide tegevused
17:00 – 18:00 Mäng toas või õues valverühmas, kojuminek

NB! Jälgida individuaalsete tegevuste graafikut!

TUNNIPLAAN

Esmaspäev
Keel ja kõne/Kuulamine ja kõnelemine
Matemaatika
Mina ja keskkond
Loodus

Teisipäev
Keel ja kõne/Lugemine ja kirjutamine
Matemaatika
Mina ja keskkond

Kolmapäev
Keel ja kõne/Kuulamine ja kõnelemine
Mina ja keskkond
Kunst
Liikumine

Neljapäev
Keel ja kõne/Lugemine ja kirjutamine
Matemaatika
Mina ja keskkond
Loodus

Reede
Keel ja kõne/Kuulamine ja kõnelemine
Matemaatika
Mina ja keskkond
Kunst/Tööde lõpetamine

Menüü